Brotherhood of Death - POLSKI klan Diablo 3!

Witaj nefalemie!


#1 2014-03-28 22:24:43

 Wojtas

Pan i Władca - Admin

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 40
Punktów :   
WWW

"My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Heyah

Fajnie wiedzieć z kimś się morduje Diablo i spółkę zatem napiszcie kilka słów o sobie!


Przykład:

Spoiler:

Imię:
Wiek:
Gdzie mieszkam:
Ulubiona postać w D3:
Coś o sobie:

Imię: Wojtek
Wiek: 23 lata
Gdzie mieszkam: Kraków (tutaj studiuje i pracuje)
Ulubiona postać w D3: Monk - łysy skurczybyk z brodą jest po prostu zajebisty :]
Coś o sobie:
Studiuje dziennie (mgr obecnie) i pracuje. Lubię poczytać dobrą książkę i obejrzeć dobry film/serial. W diablo gram od dwójki, jedynkę mam w planach - być może jak wyjdzie w końcu wersja HD

Offline

 

#2 2014-03-29 17:01:11

 PioTrio

Nowy w piekle

7276250
Skąd: Neunkirchen am Main
Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: "My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Imie: Piotr
Wiek: 25
Gdzie mieszkam: Neunkirchen am Main (Deutschland)
Ulubiona postac: na dzien dziesiejszy WIZARD
Cos o sobie:
Hmm... Co tu duzo pisac. Bez dobrej i oczywiscie glosnej muzyki nie moglbym zyc, sasiedzie maja prz....ane Interesuje sie motoryzacja, ale nie mam serca dla smaochodow... nie wytrzymuja tempa
Co do Dialbo nie jestem zbyt doswiadczonym graczem, gre zaczalem od premiery D3. Gralem malo bo do 2.0.1. byla to totalna tandeta, od czasu aktualizacji spedzam zbyt duzo czasu przy grze

Offline

 

#3 2014-03-30 22:27:58

 memfis

Nowy w piekle

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2014-03-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: "My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Imię: Mateusz
Wiek: 23
Skąd: Katowice
Ulubiona postać: na moonku mam ponad 200h, ale od piątku wbilem wizzowi 70 i po prostu oderwać się nie mogę

O sobie?
Mieszkam w Katowicach z dziewczyną, studiuje sobie dziennie, też magister IV rok obecnie, pracuje dorywczo, szkole się w HR, kadrach itp.

Doświadczenie z Diablo, mam od dwójki, ale takie że grę przeszedłem i tyle.
W diablo 3 gram od premiery, lecz przed patchem 2.0 było to sporadycznie, teraz znacznie więcej

pzdr

Offline

 

#4 2014-04-01 17:50:10

Dulux

Nowy w piekle

Zarejestrowany: 2014-04-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: "My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Imię: Kuba
Wiek: 22
Gdzie mieszkam: Warszawa
Ulubiona postać w D3: Wizz
Coś o sobie: dużo by gadać

Offline

 

#5 2014-05-31 17:23:43

Wermaht

- Oficer Klanu -

Zarejestrowany: 2014-05-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: "My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Imię: Marcin
Wiek: 32
Skąd: Rzeszów - obecnie Wrocław, tu pracuję
Ulubiona postać: hanter forever, ale biorąc pod uwagę, że życie to coś co cię zaskoczy kiedy masz inne plany - wizzka Mam na dh nabite ponad 700h i zawsze z sentymentem patrzę na char, który jako pierwszy zobaczył paragon 100. Zresztą, jak widać ostatnio i crus przeszedł na porządek dzienny - przecież trzeba korzystać z uroków dodatku A po zdobyciu korby, która daje podwójny promień na Furii Niebios - to wygląda to jak postać rodem z jakiegoś fps'a, czyli dostaniecie w stęsknione łapki porządną strzelbę na boskie śruty :]

O sobie?
Od 5 lat na Dolnym Śląsku, polubiłem to zapylone powietrze i wrocławskiego Piasta Jak wampir - w świetle dziennym dobrze ułożony i świecący przykładem oraz mądrością szef działu technicznego w firmie Automotive, po pracy młot na demony. Kiedy nie gram - rozrabiam na okolicznych imprezach, korzystając z uroków płci pięknej i opalonej - nie koniecznie papierosami

Doświadczenie z Diablo, mam od czasu kiedy zobaczyłem D1 na konsolę PS1. Rozłożyłem tą grę na części pierwsze wszystkimi postaciami - choć niewiele ich było Kolejnej części - D2 - nie można już było przegapić Dłuuugie godziny zabijania nieśmiertelnych i super postacie na 99 lvl. Jako pierwszy Druid ze skill packiem wilkołaka, później przeskok na Zabójczynię i już do końca nierozerwalny związek. Pod koniec przygody z D2 jeszcze przygoda z patch'em Median XL, który zmienił tą grę pod każdym względem - polecam, jeśli ktoś nie grał

Przygoda z D3 ? Hmmm .... rok po premierze postanowiłem zajrzeć - co nowego chłopaki z blizza zaserwowali światu I tak jak widać - niezła porcja dobrego fun'u, niekończącego zabijania hord nieumarłych i grupowej rozwałki z klanem - cieszę się, że jestem z wami. Yo :]

Offline

 

#6 2014-07-01 10:34:45

tomas155

Nowy w piekle

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: "My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Imię:  Tomek
Wiek: 26
Gdzie mieszkam: Kraków
Ulubiona postać w D3: Szaman ale  obecnie to Krzyżowiec
Coś o sobie: w trakcie i po studiach;) a do tego pracuje  Dublo jest ze mną od pierwszej części (ok jedynie hellfire'a nigdy nie przeszedłem a mam gdzieś w czeluściach szuflady )
a tak poza Diablo to interesuje się ;samochodami (jakże oryginalnie)motocyklami(miałem ale się pozbyłem  i narazie jestem zmuszony sobie patrzeć)a także  sztukami walki i siłownią (choć chwilowa przerwa w treningach  dała mi się we znaki gorzej aniżeli braki w dostawach metanabolu;) . No i tak na podsumowanie to jeszcze raz cześć wszystkim .Pozdro

Offline

 

#7 2014-10-26 16:30:09

Zahiron

- Oficer Klanu -

Zarejestrowany: 2014-10-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: "My name is" - czyli przedstawmy się sobie!

Imię: Mateusz
Wiek: 35
Miejsce zamieszkania: London
Ulubiona postać: Wizzard, lecz inne też są niczego sobie, aby zabijały hordy
Coś o mnie: Stary dziad, który kilka lat mieszka już za granicą i tam się usadowił z żoną i dzieciakami. Lubię astronomię, fizykę i inne rzeczy związane z kosmosem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otwockkraszewskiego.pun.pl www.mechatronika2009.pun.pl www.wsei120infa.pun.pl www.reserve.pun.pl www.narutowojna.pun.pl