Brotherhood of Death - POLSKI klan Diablo 3!

Witaj nefalemie!


#1 2014-05-31 18:25:16

Wermaht

- Oficer Klanu -

Zarejestrowany: 2014-05-02
Posty: 8
Punktów :   

Hardcore playgame - inv

Temat zakładam dla tych którzy chcieliby spróbować sił na hc.

Łącznie mam 3 postacie - jeszcze żyjące Crus, hant i szamanka.
Gdyby ktoś chciał mogę podciagnąć kogoś, graty z tego wypadnie oddaję zawsze, mam jeszcze kilka dość wysokie lvl kamyki z poprzedniej wersji, więc mogę je również oddać.

Kilka dobrych rad dla zaczynajacych przygodę z HC:
- nie grać wizem (!), to dobra postać na soft, szybko zabija i może mieć wysoki dmg. Ale na "nie" przemawia gównie to, że ta klasa jest zbyt słaba: niska wytrzymałość, all res. Zawsze można poratować się kamykami (diament i ametyst), ale wtedy będzie można tylko dać buzi umarlakom, bo jak tu zabić takiego mając 50k dmg wtedy. ktoś powie: mam teleport - no i ? teleport nie zabija.
- kim grać więc ? Krzyżakiem. To czołg do zabijania, ma dobre skile dystansowe, ale dobrze bije w zwarciu. Wytrzymały jak Rudy 102 a po nowej aktualizacji już nie jest taki powolny z bronią 2h. Defensywnie - spierd .. na koniu, ale może też nim skutecznie atakować, obronić się można blaskiem tarczy, która dodatkowo zwiększy obrażenia o 20 % oślepionym mobom. Sami wiecie - nawet na sofcie to jedna z lepszych postaci. Można jeszcze pograć hantem - również dobra klasa na hc. Mnichem mało gram, ale widziałem już kilku wyżej niż ja na hc, więc pewnie dają radę. Szaman ? Nie ma szans na wyższych poziomach kiedy Duży Brat padnie a psy pójdą o glebę, jednak można się przemęczyć na niższych poziomach, żeby nazbierać "kasy" dla Kadali i z czasem dostać jakiś cool stuff
- jeśli zaczynacie grać i prosicie o support dobijajcie do min. 10 - 15 lvl i graty zbierajcie na hp. Moby naprawdę rosną w siłę, kiedy ktoś wchodzi do gry. na hc jest to najbardziej widoczne.
- przydatna postać z towarzyszy: templariusz forever. Leczy dziadyga a to już duży plus,
- tryb przygodowy mogę wam odblokować bez problemu. Standardowo: odpalam 5a, czekacie w mieście aż zatłukę Maltiego i kończymy grę. Tryb przygody już macie

Ok, nie ma co się rozpisywać. Jak macie pytania - strzelajcie postami. Support w grze - jak jestem dostępny. Nie ma problemu

Offline

 

#2 2014-06-06 15:46:27

 Wojtas

Pan i Władca - Admin

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 40
Punktów :   
WWW

Re: Hardcore playgame - inv

Pograłbym na HC tylko mi się tego 70 lvl wbijać nie chce. Ale myslałem nad grą tam - to tylko crusaderem. Jego pasywki (hp za blok itd) robią z niego postać nie do zabicia. Mój crus na sofcie w EQ słabym robi lekko t3. T4 pewnie też by zrobił.

Tylko jak mówię nie chce się tego 70 lvl wbijać... No i przede wszystkim na HC mam całe... 50k golda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ratujmyafryke.pun.pl www.xintera.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.simtractor.pun.pl