Brotherhood of Death - POLSKI klan Diablo 3!

Witaj nefalemie!


#1 2014-05-31 18:45:07

Wermaht

- Oficer Klanu -

Zarejestrowany: 2014-05-02
Posty: 8
Punktów :   

Błyskawiczna Wizka

Jak temat wskazuje - czas na odmianę.

był skill pack na Moc tajemną, na ogień i lody. Szukając ostatnio po necie czegoś do tej klasy - trafiłem na takie coś:
Zaczynam własnie testowanie go, jak tylko jakiś kretyn wyłączy ściąganie na torentach i net zacznie normalnie działać

Umiejętności AKTYWNE:
Porażenie (Seryjne błyskawice) Podstawa konfiguracji;

Pancerz burzy (Reakcja szokowa) Zapewnia dodatkowe obrażenia od błyskawic, własne i od dodatkowych trafień krytycznych.

Chowaniec (Ognik) Zapewnia obrażenia pasywne zwiększając łączne obrażenia na sekundę (ONS);

Zaklęta broń (Elektryfikacja) Zawsze warto zadawać dodatkowe obrażenia od błyskawic;

Czarna dziura (Supermasa) Pozwala na przyciągnięcie wrogów, dzięki czemu Porażenie trafia większą liczbę celów;

Spowolnienie czasu (Punkt bez powrotu) Użyteczne jako ewentualny sposób ucieczki; Ogłusza wrogów, którzy wejdą na obszar spowolnienia czasu lub z niego wyjdą;

Umiejętności PASYWNE:
Paraliż. Ta umiejętność pasywna w połączeniu z Porażeniem stanowi serce tej konfiguracji;

Rozmycie. Zawsze warto mieć wyższy współczynnik wytrzymałości.

Ewokacja. Zmniejsza czas odnowienia Spowolnienia czasu i Czarnej dziury; im częściej masz dostęp do tych dwóch umiejętności, tym łatwiej możesz radzić sobie z przeciwnikami.

Niewzruszona wola. Ogłuszanie wrogów pozwala na dłuższe pozostanie w bezruchu;


ITEMY:

Kula Nienawiści Mykena (mam)
Najistotniejszy element konfiguracji; podwaja potencjał Porażenia.

Aksamitny Biret (mam)
W dalszym stopniu pomnaża potencjał Porażenia, podwajając liczbę wrogów, na których umiejętność może przeskoczyć;
Działa szczególnie dobrze w połączeniu z Seryjnymi błyskawicami.

Wigor Boga Piorunów (mam)
Integralny składnik wielu konfiguracji związanych z obrażeniami od błyskawic; zapewnia dodatkowy afiks obrażeń od błyskawic;
Oprócz tego, zadaje dodatkowe obrażenia dzięki afiksowi wyładowań od błyskawic.

Starożytni Obrońcy Parthanu
Dodatkowy pancerz otrzymywany za każdego ogłuszonego przeciwnika oznacza, że bezustannie zwiększasz swoje szanse na przeżycie robiąc po prostu to, w czym jesteś najlepszy.

Oko Proroka
Przy konfiguracji opartej w całości na obrażeniach od błyskawic, Ogłuszenie będzie niemal stałym efektem tego przedmiotu.

Alternatywa Anioła (mam)
Podwaja czas trwania Ogłuszeń, gwałtownie zwiększając użyteczność i ograniczenie kontroli.
Przedmioty uzupełniające

SET Rynsztunek Blackthorna (mam)
Może uzupełniać brakujące główne przedmioty, zapewniając jednocześnie doskonałą przeżywalność;
Premia za zebranie czterech elementów zestawu pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pasywnej Niewzruszona wola.

SET Przeznaczenie Caina
Może uzupełniać brakujące przedmioty główne, a premia za zebranie dwóch elementów zestawu zwiększa szybkość ataku;
Jako zestaw wytwarzany pozwala na wczesne wyposażenie tej konfiguracji.

Gniew Burzy, Błogosławione Ostrze Goniącego Wiatr
Efekty oparte na elektryczności dobrze współgrają z głównym motywem konfiguracji;
Zmniejszenie szybkości ataku i ruchu przeciwnika jest bardzo przydatne, zarówno w grze zespołowej jak i pojedynczej.

Raki
Jedna z niewielu rzeczy jakie mogą zablokować twoje ogłuszenia to afiks potworów „Zamrażanie”; Znacznie zwiększają przeżywalność.


BTW:

Dodatkowo znalazłem ostatnio taki mieczyk, który może być również przydatny do lightning pack'a

Siewca Nienawiści
Legendarny miecz

Dodatkowe
Umiejętności żywiołów mają szansę wywołać potężny atak, który zadaje 200–250% obrażeń od broni:
Umiejętności zimna wywołują czaszkowy pocisk
Umiejętności trucizny wywołują novę trucizny
Umiejętności błyskawic wywołują wiązkę błyskawic

Offline

 

#2 2014-06-06 15:43:47

 Wojtas

Pan i Władca - Admin

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-03-28
Posty: 40
Punktów :   
WWW

Re: Błyskawiczna Wizka

Ten siewca nienawiści był strasznie OP kiedyś. Blizz znerfił go niestety. Szkoda że wszystkie żywioły nie są równe obecnie... Teraz wizem albo ogień albo ew. moc tajemna... Tęskni mi się za cold/lighting wizem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sieczkacity.pun.pl www.poke-batles.pun.pl www.motofriends.pun.pl www.grupaindygo.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl